Ženy A

Extraliga žen 22.kolo
24. 2. 2019 13:30 / MSH Vodova Brno
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 4:5
branky: 12. Kateřina Rybníčková, 22. Zuzana Hubáčková, 22. Natálie Janečková, 40. Kamila Pravcová - 7. Anežka Viplerová, 12. Markéta Prontekerová, 13. Karolína Vachušková, 54. Karolína Vachušková, 55. Karolína Vachušková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3 + Karolína Vachušková (TAT) 5; využití: 0:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 12 - Hana Ranochová 16; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2;

Komentář trenéra domácích Starý Jiří: Bojovný, vyrovnaný zápas před skvělou domácí kulisou, který mohly vyhrát oba dva týmy. Rozhodla zřejmě naše nevyužitá pětiminutová přesilovka v druhé třetině. V závěru se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. Tatranu přejeme hodně štěstí v play off a my se jdeme připravit na úspěšné play down.

Komentář trenéra hostí Pavla Skazka: No úplně v suchým to nebylo :) Po první dobře odehrané třetině přišel kolaps hned v úvodu druhé třetiny, kdy jsme dvakrát rychle inkasovali a k tomu dostali pětiminutové vyloučení. Holky ukázaly obrovský morál a vůli vyhrát. Děkujeme soupeřům, kteří vytvořili vynikající atmosféru a přejeme hodně štěstí do bojů o udržení. Jdeme slavit!