Ženy A

Extraliga žen 2.kolo
15. 9. 2018 17:45 / STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 8:4
branky: 2. Anežka Viplerová, 18. Lenka Faltusová, 20. Lenka Faltusová, 22. Natálie Houžvičková, 27. Daniela Reindlová, 34. Adéla Kramperová, 34. Daniela Reindlová, 56. Monika Zikmundová - 5. Andrea Dernerová, 8. Eva Smutná, 36. Andrea Dernerová, 47. Andrea Dernerová; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2 + Markéta Prontekerová (TAT) 5:1; využití: 0:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Eliška Drbalová ? - Lenka Remešová ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 1:1;

Komentář trenéra hostí Jiřího Starého: V první třetině nám pomohlo pětiminutové vyloučení soupeře, poté nás bohužel začel Tatran přehrávat svým důrazem a ve druhé třetině rozhodl zápas. My jsme naše šance využít nedokázali a ve třetí třetině jsme i přes zlepšený výkon zápas neotočili. Díky suopeři za zápas.

komentář trenéra domácích Pavla Skazka: Dle očekávání, zápas v dobrém tempu, plný emocí a osobních soubojů. Po vetšinu zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě bereme tři body. Mrzet nás může velké množství nevyužitých šancí. Makáme dál!