Ženy A

Extraliga žen 10.kolo
3. 11. 2018 16:00 / TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 59. Andrea Dernerová - 20. Zuzana Šponiarová, 45. Zuzana Šponiarová, 51. Ivana Šupáková, 52. Lucie Suchánková; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 373; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 27 - Nikola Příleská 17; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:3;

Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka: Svou kvalitu jsme předvedli asi jenom v 1.třetině, ta se nám povedla a jen díky výborné brankářce Židenic a naší střelecké neschopnosti, byl zápas otevřený. Pak jsme sebe sami znervózněli a už se spíše utápěli ve vlastních nepřesnostech. Za vítězství jsme rádi a moc děkujeme pořadatelům za toto utkání. V téhle atmosféře se hraje florbal s chutí a s radostí.

Komentář trenéra domácích Jiřího Starého: Dnes patří hlavní dík skvělým znojemským divákům za úžasnou atmosféru a také samozřejmě všem pořadatelům kteří s touto akcí pomáhali. Jediné co dnes chybělo byl z našeho pohledu lepší výsledek, holky zápas odmakaly a v obraně se překonávaly, bohužel směrem dopředu jsme toho znojemským divákům moc nepředvedli a gólů jsme chtěli vstřelit víc. Přejeme hodně štěstí v následujícím superligovém zápase proti Spartě.

Video