Ženy A

Pohár ČP žen 1.kolo
2. 9. 2017 18:00 / SC Dubina Ostrava
1. SC Vítkovice - Florbal Židenice 9:2
branky: 7. Barbora Husková, 8. Zuzana Šponiarová, 14. Barbora Husková, 21. Barbora Husková, 21. Zuzana Šponiarová, 37. Eliška Planková, 38. Petra Mandátová, 44. Barbora Husková, 45. Natálie Martináková - 23. Tereza Mošťková, 28. Anna Grufíková; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 14 - Karolína Krištofová 12, Lenka Remešová 8; po třetinách: 3:0, 2:2, 4:0;

Vyjádření trenéra Vítkovic, Tomáše Martiníka: Do zápasu jsme vstoupili s chutí, od začátku to mělo energii a rovněž jsme byli vcelku produktivní. Ve 2. třetině jsme na moment ztratili kontrolu nad zápasem, soupeř zkorigoval ale ve třetí třetině jsme se vrátili zpět a zápas dohráli do jasného vítězství. Děkujeme soupeřkám i divákům.

Vyjádření trenéra Židenic, Jiřího Starého: Soupeři gratulujeme. Pro nás je výsledek možná až moc krutý ale soupeř byl lepší. Pro nás to byla skvělá příprava na sezónu.