Ženy A

Play-down 2.série 7.zápas
15. 4. 2018 14:00 / VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
branky: 4. Eva Smutná, 31. Monika Léblová, 32. Martina Indrová, 45. Kristýna Pospíšilová, 46. Aneta Federselová - 23. Natálie Bartošová, 42. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 11 - Eliška Kuchyňková 22; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;

Vyjádření trenéra domácích (Jiří Starý) : Celá tato série byla z naší strany především o hlavě. Soupeř byl skvěle připraven a hrál přesně to co na nás platilo. Dnes jsme konečně dokázali využít některé naše šance a sérii jsme v poslední možný okamžik překlopili na naši stranu. Na závěr bych chtěl ještě poděkovat soupeři za neskutečně férový přístup v průběhu celé série a přeji brzký návrat do extraligy.

Vyjádření hostí (Pavel Doubek): Dnes byly Židenice o chlup lepší, zápas jim sedl, podobně jak nám ten minulý. Předvedli jsme bojovný a týmový výkon v celé sérii, a za to patří všem hráčkám obrovský dík. Byla to opravdu pěkná série s dramatem v sedmém utkání. Díky všem za podporu v letošní sezóně a gratuluji soupeři.

Video