Extraliga žen 7.kolo
14. 10. 2017 20:00 / STODOLA Aréna Střešovice
Panthers Praha - K1 Florbal Židenice 6:1
branky:
15. Barbara Jelínková, 20. Ivana Miklíková, 37. Veronika Zittová, 39. Ivana Miklíková, 47. Tereza Hubáčková, 56. Barbara Jelínková - 16. Martina Indrová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 25 - Lenka Remešová 23; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:0;

Vyjádření vedoucího domácích (Jan Tůma): Pro fanoušky nijak pohledný zápas, rozhodli jsme ve druhé třetině, kde nám tam spadlo všechno, třetí část jsme si pak zkušeně pohlídali. Strašně důležité tři body zaslouženě zůstaly doma, děkujeme fanouškům i soupeři a přejeme šťastnou cestu!

Vyjádření trenéra hostí (Jiří Starý): Rozhodla kvalitní obrana soupeře a naše neschopnost v útoku. Bohužel 3 důležité body bere soupeř. Gratulujeme k vítězství.