Ženy A

Extraliga žen 6.kolo
8. 10. 2017 17:00 / MSH Vodova Brno
K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:11
branky: 50. Barbora Sedláčková - 6. Gabriela Tožičková, 15. Eva Preisslerová, 31. Adéla Jůzová, 33. Martina Řepková, 36. Gabriela Tožičková, 44. Martina Řepková, 48. Kristína Belicová, 52. Tereza Urbánková, 53. Gabriela Tožičková, 56. Tereza Urbánková, 60. Karolína Suchá; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 33 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:6;

Komentář trenéra domácích (Petra Prouzová): Jedním slovem zklamání. Působili jsme jako předškoláci a ve třetí třetině jsme zcela vyklidili pole. Jednoznačně náš nejhorší výkon v sezoně, naivní, bezzubý. Doufám, že se zase vrátíme na zem a příště začneme jinak.

Komentář trenéra hostí (Procházka): Oproti minulému zápasu určitě zlepšení. Ovšem pořád nemůžeme být spokojeni s defenzivní činností. Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.