Ženy A

Extraliga žen 20.kolo
17. 2. 2018 16:00 / SH Jižní Město
Ivanti TIGERS FK Jižní Město - K1 Florbal Židenice 6:3
branky: 13. Adéla Polívková, 14. Ester Janušková, 18. Dagmar Surá, 38. Lucie Pilíková, 45. Lucia Košturiaková, 50. Kristýna Pospíšilová - 31. Tereza Mošťková, 52. Lenka Novotná, 59. Eva Smutná; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jana Christianová 37 - Karolína Krištofová 47; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:2;

Komentář trenérky domácích Markéty Šteglové: Zápas se úplně nepodařil podle našich představ. Brankářka hostů skvěle zachytala a my jsem nevyužívaly naše šance. Nebyla to ideální příprava na play off. Musíme se poučit z našich chyb. Děkujeme soupeřkám za utkání.

Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Od začátku zápasu na nás soupeř vlétl v obrovském tempu a nasazení. Paradoxně poté co jsme úvodní nápor ustáli jsme po několika zaváháních inkasovali tři góly. Od ubráněné přesilovky ve druhé třetině jsme hru postupně vyrovnali a v některých pasážích zápasu jsme byli vyrovnaným soupeřem. Nasazení a výkon v dnešním zápase byl diametrálně rozdílný od předchozího zápasu a takto se musíme prezentovat i v posledních dvou utkáních základní části. Soupeři gratuluji k výhře.