Ženy A

Extraliga žen 18.kolo
28. 1. 2018 14:00 / SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 8:1
branky: 9. Hana Koníčková, 17. Michaela Šponiarová, 30. Romana Žurková, 41. Katarína Klapitová, 45. Zuzana Halfarová, 47. Denisa Ferenčíková, 51. Alžbeta Ďuríková, 59. Markéta Kolářová - 27. Eva Smutná; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 7 - Lenka Remešová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0;

Komentář trenéra hostů, pana Jiřího Starého: První dvě třetiny se nám dařilo držet přijatelný výsledek, nutné je ovšem přiznat že jsme měli často štěstí. V třetí třetině začaly soupeři vycházet kombinace a bohužel pro nás bylo po pár minutách poslední části hry o zápasu rozhodnuto. My se nyní musíme soustředit na klíčové zápasy v bojích o play-off. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.

Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Veleckého: Spokojenost se třemi body a zápasovým nasazením. V prvních dvou třetinách se nám vždy povedla úvodní desetiminutovka, pak hra ztrácela mírně na přesnosti a soustředění, částečně i únavou ze hry v tempu na dvě formace, v té poslední už to vydrželo celých dvacet minut.