Ženy A

Extraliga žen 14.kolo
17. 12. 2017 17:00 / MSH Vodova Brno
K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín 3:4
branky: 15. Linda Hyksová, 50. Petra Grufíková, 52. Martina Valehrachová - 5. Lucie Kloutvorová, 6. Lucie Florianová, 50. Lucie Kloutvorová, 54. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 19 - Eliška Kučová 25; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2;

Komentář Trenéra hostí (Gabriela Žůrková): Z našeho pohledu se nám zápas v jistých fázích povedl. Ve 2. třetině byl z naší strany menší výpadek a nestíhali jsme rozehrávku soupeře. Konec zápasu byl hlavně o bojovnosti. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme pěkné svátky.

Komentář Trenéra domácích (Jiří Starý): Do zápasu jsme nevstoupili dobře, prohrávat rychle 0:2 se v takovém zápase těžko otáčí.V dalším průběhu jsme měli více ze hry i brankových příležitostí. Gólů dal ale víc soupeř a bohužel pro nás bere důležité body Jičín. Soupeři gratuluji a přeji příjemné svátky všem.