Ženy A

Extraliga žen 10.kolo
11. 11. 2017 19:30 / SH TJ Spartak Přerov
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:8
branky: 17. Linda Hyksová, 19. Lenka Novotná, 40. Barbora Sedláčková - 10. Veronika Káčová, 22. Veronika Káčová, 24. Nela Škopková, 39. Paulína Hudáková, 41. Markéta Vrlíková, 47. Veronika Káčová, 53. Denisa Kotzurová, 54. Paulína Hudáková; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 263; zásahy brankářů: Lenka Remešová 15 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:4;

Komentář trenérky domácích Petry Prouzové: Opět stará písnička, bezmála polovina branek jako u začátečníků. Sice jsme se zlepšili v některých herních činnostech, které nás dosud sužovaly, ale tristní koncovka nás připravila o lepší výsledek. Děkujeme přerovským divákům za pěknou kulisu, soupeři přejeme šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostí Jakuba Robenka: Měli jsme špatný vstup do zápasu a to se podepsalo na výkonu v první polovině utkání. Pro Nás je za dané situace důležité vítězství a zbytek není až tak důležitý. Pochvalu holky zaslouží za třetí třetinu, kdy jsme to letos poprvé dohráli hodně zkušeně a měli jsme vše pod kontrolou. Děkujeme