Ženy A

Extraliga žen 1.kolo
15. 9. 2017 19:00 / CESA VUT Brno
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
branky: 46. Martina Indrová - 5. Barbora Husková, 16. Ivana Šupáková, 19. Natálie Martináková, 28. Hana Koníčková, 32. Barbora Husková, 34. Zuzana Halfarová, 49. Natálie Martináková, 51. Natálie Martináková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 24 - Nikola Příleská 19; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:2;

Komentář trenéra hostí (Richarda Urbana): Na to, že jsme byly kompletní po Czech Openu až tento týden, bylo utkání solidně odježděné, jak dopředu, tak dozadu. Nějaké mouchy se vždy najdou, ale na úvod povedené utkání. Na nedělní utkání musíme pořádně zregenerovat a kvalitně se připravit.

Komentář trenéra domácích (Petry Prouzové): Scházela nám trpělivost a vůbec jsme se nedostali k vlastní hře. Vítkovice si v průběhu první třetiny velmi rychle vybudovali tříbrankový náskok, a protože se nám nepodařilo na nepříznivý vývoj včas zareagovat, utkání dotáhly snadno ke třem bodům. Na druhou stranu jsme rádi za tak ostrý start, neboť víme, že chleba se bude lámat jinde a jindy. Děkuji Vítkovicím za korektně vedené utkání a přejeme jim poklidnou cestu domů.