Ženy A

Baráž EXŽ 3.zápas
29. 4. 2018 18:00 / SH SportPoint Brno
itelligence Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 0:3
branky: 31. Aneta Federselová, 41. Eva Smutná, 47. Anna Bachratá; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Markéta Marková 27 - Karolína Krištofová 17; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:2;

Hodnocení zápasu z pohledu asistenta trenéra domácích Roberta Honce: Z naší strany jednoznačně nejlepší zápas v sérii, jediným problémem je nula vstřelených gólů - bez vstřeleného gólu se těžko vyhrává:D Holkám děkuji za celou sezonu, bylo to fajn. Fanouškům patří obrovský dík za celoroční podporu. Židenicím gratulujeme k udržení extraligy a přejeme hodně štěstí a sil do příštího ročníku. 

Hodnocení zápasu z pohledu trenéra hostů Jiřího Starého: Dnešní zápas byl z obou stran zřejmě nejlepší v celé sérii a zisk posledního bodu nebyl vůbec jednoduchý. Děkujeme opět výborným fanouškům a soupeři za celou velmi férovou sérii. Poděkování patří i všem hráčkám které tuto velmi dlouhou sezónu dotáhli do záchrany extraligy pro Židenice. Celé play-down i baráž bylo velmi náročné a získané zkušenosti musíme přenést do další sezóny a v ní být lepší.