Druhý turnaj starších žáků

Z druhého turnaje po slibných výkonech v obou zápasech bereme nakonec jenom jeden bod.
​Po čtrnácti dnech od prvního kola nás čekal další turnaj, tentokráte turnaj domácí, který jsme pořádali a tyto turnaje nám v loňském roce vůbec nešli. Letos si myslím, jsme zanechali u fanoušků/rodičů lepší dojem hned po prvním domácím turnaji.

DSC_4105.JPG

K1 FLORBAL ŽIDENICE vs. FBŠ HATTRICK BRNO 3:3

Statistiky utkání zde - https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-222298.htm

K1 FLORBAL ŽIDENICE vs. BULLDOGS BRNO 3:7

Statistiky utkání zde - https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-222302.htm

I ze statistik utkání je vidět, že některé herní pasáže zvládáme velmi dobře, obzvláště když hrajeme na hranici svých možností a schopností které máme a jež se neustále snažíme na trénincích posouvat vpřed. Bohužel v okamžiku, kdy přestaneme maximálně koncentrovat na hru, dokáže herně vyspělejší soupeř našich chyb využít. Chyby dělá každý a nemáme si rozhodně co vyčítat, naopak tak díky konfrontaci lépe víme, kde nás bota nejvíce tlačí. Zapracujeme-li na zlepšení některých herních situací a fází, bude možné dosáhnout i hmatatelnějších výsledků než jen v dílčích fázích hry.

DSC_4141.JPG

Dnes nám šli výrazně nejlépe v obou zápasech první třetiny vlastní hry, kde jsme měli nejvíce světlých okamžiků, ze kterých je nutné vzít si příklad. Na chyby v závěrech utkání lépe rychleji zapomenout a neopakovat, respektive na pravidelných trénincích na sobě makat pro zlepšení některých aspektů naší hry. Jsme rádi, že kluci na hřišti makají až do závěrečného hvizdu a jsme rádi i za podporu od rodičů v hledišti, jež se klukům dostává. Budeme rádi, když se společně zase uvidíme na dalším turnaji za čtrnáct dní.
 
Autor: Vítězslav Křivánek (21. 10. 2018)