O VÍKENDU SKORO STOPROCENTNÍ

I když nejvyšší soutěže měly reprezentační přestávku, oba naše týmy elévu o víkendu sehrály další zápasy. Po nevydařeném víkendu ve Znojmě bylo co zlepšovat. A židenické naděje ukázaly, že se skutečně za krátkou dobu zase o kus zlepšily!
img_0097_30712122931_o.jpg
Tým BLUE čekali čtyři silní soupeři – Hattrick, Blansko, ZŠ Horní a Bulldogs. Kluci šli do zápasů s odhodláním. První tři zápasy si se soupeřem poradili poměrně zlehka. Na poslední zápas proti Bulldogům se kluci těšili, protože jim chtěli vrátit porážku ze posledního turnaje ve Znojmě. To se také povedlo! Modrý tým si tak z turnaje odváží nejenom cenná vítězství nad těžkými soupěři, ale především dobrý pocit a zbrusu nové dresy!
img_0070_30165511943_o.jpg
 
Tým RED nastoupil ke svým zápasům o den později. A také je nečekalo nic jednoduchého. Postupně se totiž utkali s týmy Gulliverů, Bučovic, Hattricku a Bulldogs. Kluci byli motivování tím výzvou trenérek, které by je za dobré výkony přihlásily na prestižní mezinárodní turnaj v Praze. Kluci se rvali s vervou a napodobili tak sobotní výkony BLUE týmu, kdy svým soupeřům nedali šanci. Za vyzdvihnutí rozhodně stojí krásná souhra Míši Horáka a Aleše Fanty. V posledním zápase nás pak čekal tým Bulldogs, který nám ale vrátil porážku ze soboty.
 img_0136_30683747182_o.jpg

Sečteno a podtrženo:
  • Sedm výher z osmi možných.
  • Přihlásili jsme se na mezinárodní turnaj do Prahy.
  • Máme nové dresy.
  • Zahrála si s námi slečna v týmu.

P.S. Poděkování míří Aničce Klvačové, která se nebála a doplnila naši nedělní sestavu.