Elévové ukončili úspěšnou sezónu

Po marodce, která nás trápila několik týdnů, jsme vyrazili v plném počtu 20ti hráčů a šli si užít pro většinu kluků poslední zápasy „trojkového“ florbalu. Víc jak polovina hráčů příští rok přejde do kategorie mladších žáků, ve které se již hraje „velký florbal“. Proto jsme také turnaj pojali tak, aby si kluci zápasy co nejvíce užili a rozloučili se co nejlépe.

Tým Black se svými soupeři bojoval urputně a s obrovským nasazením. V zápasech nechyběla radost ze vstřelených gólů, nečekané obraty ve vývoji zápasů i krásně vstřelený vlastní gól, který tento turnaj rozveselil ještě více.  Blackové hráli velmi vyrovnané zápasy a starší hráči se s touto ligou rozloučili se ctí.
IMG_20180325_124644.jpg

Na druhé straně tým Blue všem ukázal, jak obrovský pokrok jsme za poslední půlrok udělali a zejména špičkovým zápasem proti týmu Znojma dokázali, že i do budoucna se mohou Židenice srovnávat s těmi nejsilnějšími kluby mezi mužskou složkou.

Tímto ale celá sezóna nekončí, v následujících měsících nás čekají neligové turnaje v Ostravě a v Brně, na kterých se tato kategorie představí. Držte nám tedy pěsti, abychom pokračovali se stejným nasazením, jako doposud.