Dorostenci zakončili sezónu na prázdno

První utkání rozehrál dorostenecký výběr s týmem FBK Atlas Blansko, který okupoval šesté místo. Hrál se od začátku atraktivní florbal ve vysokém tempu. Do vedení šlo první Blansko, tři minuty však srovnával Sládek. Před koncem třetiny se bohužel dostalo Blansko do vedení 2:1 střelou Fedry. Ve čtvrté minutě Blansko svůj náskok navýšilo, ale s rychlou odpovědí přispěchal Dolejška, který korigoval na 2:3 a minutu po té přispěchal z obrany Ondra Čech a bylo srovnáno! 3:3. Třetí třetina nesplnila očekávání v podobě opatrného florbalu a gólmani na obou stranách se museli činit. Ve dvanácté minutě třetí třetiny však zmatku na hranici velkého brankoviště blanenský Hrazdíra využil situaci a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Power play se klukům nepodařilo využít a tak odcházeli ze zápasu s těsnou porážkou, avšak s dobře odvedenou hrou.

Druhý zápas nastoupili proti Mikulovu, který byl o příčku níže. Na pozici dvanácté. Skóre opět otevřeli soupeři a to již v první minutě. Na konci třetiny srovnal Kert. "Do šaten se šlo" za stavu 1:1. Druhá třetina však našim borcům vůbec nevyšla a Mikulouvu se podařil udeřit hned čtyřikrát. Našim se podařilo skórovat jen jednou, kdy velice "zajímavým" výhozem našel Gotshim Gryce, který nekompromisně zakončil. Třetí třetina už zvrat nepřinesla. Za nás se po druhé prosadil Kert, Mikulov se také prosadil jednou a skóre se ustálilo na 3:6.

Druhé utkání se bohužel nevyvedlo, ale za celý den se klukům nedá upřít snaha z obou utkání, snad krom druhé třetiny druhého zápasu. V některých je vidět velký příslib do juniorů a u nkěterých dokonce i do mužů.

IMG_0924.jpg