Steak House K1 pokračuje jako generální partner klubu

Florbal Židenice s hrdostí oznamuje významný podpis na partnerské palubovce. I v nové sezoně totiž zůstane generálním partnerem klubu oblíbená síť brněnských restaurací Steak House K1.
Steak House K1 podporuje židenický florbalový klub již od roku 2015. Od té doby klub nese ve svém názvu jméno právě restaurace K1.

„Chtěl bych jménem klubu poděkovat panu Kasalovi a restauraci Steak House K1 za vynikající spolupráci, která v nové sezoně načne už pátý rok. Velmi si vážíme toho, že i v této zvláštní a nejisté době jsme se domluvili na pokračování spolupráce. O to je tato podpora cennější,“ říká k podpisu manažer klubu Lukáš Konvičný.

„Jsme rádi, že můžeme i v této nelehké době podpořit židenické florbalisty na cestě za dalšími úspěchy. S dosavadní spoluprací jsme spokojeni, takže není důvod v ní nepokračovat,“ dodal ke spolupráci majitel Steak House K1 Jaroslav Kasal.

Jak napovídá název, K1 Steak House je brněnská restaurační síť čítající dvě různé pobočky. Restaurace v brněnských Židenicích na ulici Bubeníčkova je vyhlášenou steakárnou, zatímco vinohradská pobočka nabízí kromě šťavnatého kusu masa taktéž pizzy.