SALMING hlavním partnerem Dračí výzvy

Letošní sezona bohužel skončila předčasně kvůli koronavirové pandemii. Abychom hráče i hráčky udrželi v tempu a v kondici, připravili jsme si ve spolupráci s hráčkami A-týmu a trenéry sérii videocvičení s názvem Dračí výzva. Po 12 trénincích a 7 speciálních výzvách jsme Dračí výzvu na chvíli pozastavili, abychom ji mohli znovu spustit v ještě atraktivnějším hávu. A ten moment nastal právě teď! Ve spolupráci se společností SALMING jsme si totiž pro vás připravili novou sérii dílů a tentokrát o hodnotnější ceny.
Úspěšná série cvičení a výzev Dračí výzva mění svůj formát. Od pondělí 20. července budeme po dobu 4 týdnů každé pondělí přidávat na sociální sítě Facebook a Instagram speciální výzvu. Jejím cílem je propojit jednotlivé židenické věkové kategorie, které budou mezi sebou soutěžit o dárkové poukazy na nákup právě od společnosti SALMING. Každá věková kategorie bude mít za úkol vybrat odvážlivce, kteří výzvu splní a kteří budou pro danou kategorii soutěžit o dárkový poukaz.

Jaký je další postup? Zástupci jednotlivých kategorií zašlou video splněné výzvy na e-mail redakce@florbalzidenice.cz a to nejpozději do sobotní půlnoci, vítěze vybereme v neděli. 

ziden-bulld-26102019-51.JPG

Tak se pusťte do spolupráce! Těšíme se na vaše výzvy 😊