Pokračování spolupráce s Malbucare potvrzeno

Kloubní a sportovní výživa, vitaminové spreje nebo vysokodávkové „céčko“ – to je jen stručný výčet nabídky společnosti Malbucare, s níž sportovní klub K1 Florbal Židenice zahájil spolupráci v loňské sezoně.
A protože optimální zdravotní stav představuje jeden z nezbytných předpokladů pro sportovní výkon, měl klub pochopitelně zájem na jejím pokračování.

Zdravotní stav hráček byl v minulosti jedním z limitních faktorů, v tomto směru se důraz na výživu a regeneraci vyplatil. A Malbucare v tom sehrál podstatnou roli. Snížila se nemocnost hráček, ubylo zranění kolen či kotníků. Jsme proto vděční za velmi vstřícný postoj našeho partnera, který souhlasí s pokračováním spolupráce,“ netají spokojenost prezident klubu Jiří Starý, který zároveň působí v roli asistenta trenéra extraligového celku žen.
 
Z nabídky produktů chceme v nadcházející sezoně nově vyzkoušet vysokodávkový vitamin C, který mimo jiné podporuje imunitní systém, snižuje únavu a zvyšuje vstřebávání železa,“ uvedl Starý a dodal, „z osvědčených záležitostí opět využijeme hořčíkové tablety, ideální jako prevence proti křečím, nebo kloubní výživu.