Nová verze ČLENSKÉ SEKCE

Bohužel aktuální situace našemu oblíbenému sportu moc nakloněna není, na druhou stranu je to ale příležitost dotáhnout do konce věci na které normálně není tolik času. Jedním z takových projektů byla aktualizace členské sekce (ČS) na novou verzi.
V minulém týdnu probíhalo s dodavatelskou firmou testování a ladění převodu dat do nové verze ČS a během pondělí byla provedena finální aktualizace. Omlouváme se za krátký výpadek, který byl pro převod dat nezbytně nutný.

Po přihlášení do ČS Vás nyní již přivítá nové prostředí kde naleznete veškeré informace na které jste zvyklí společně s novými věcmi, které budou postupně přibývat. Zásadní novinkou je, že nyní budou oddělené účty pro přihlášení člena a pro přihlášení jeho rodičů. Tyto účty budou mezi sebou propojeny a všechny zásadní změny bude možné provádět pouze z rodičovského účtu. Dále bude v nejbližších měsících zprovozněna i mobilní aplikace pro práci s ČS, veškeré novinky, notifikace a komunikaci tak najdete jednoduše ve svém mobilním telefonu. S tím souvisí také zrušení notifikací přes aplikaci Telegram, která již není podporována.

Pro přihlášení do nové verze ČS nelze použít stávající přihlašovací údaje, ale je potřeba nově aktivovat uživatelský účet (jak účet člena tak účet rodiče). Přesný postup aktivace naleznete na tomto odkazu.

Pevně věříme, že převod účtů a přihlášení do nové verze ČS proběhne u všech bez problémů, že se Vám nová členská sekce bude líbit a práce s ní bude pro Vás ještě příjemnější. V případě jakýchkoli komplikací s aktivací účtu nebo dotazů na novou ČS se neváhejte obrátit na sekretariát klubu.