Magické jedenáctky aneb Návraty domů a Den válečných veteránů

648. To je číslo, které nám dosud rezonuje v našich kancelářích. Je to počet diváků, kteří vloni v listopadu navštívili naše výjezdní utkání v Uherském Brodě. Letos jsme se rozhodli v projektu „Návraty domů“ pokračovat a utkání vyvezeme do téměř 90 kilometrů vzdáleného Přerova, domovské základny Anny a Petry Grufíkových.
Utkání 10. kola Extraligy žen mezi K1 Florbal Židenice a FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA bude mít neobvyklou kulisu. Domácí halu v brněnské ulici Vodova vyměníme za přerovský Spartak. V místě, kde se ještě nejvyšší ženská soutěž nehrála.

 
Nejde ale jen o florbal. Na sobotu 11. listopadu totiž připadá Den válečných veteránů. A my bychom rádi tento celosvětově významný den připomněli alespoň symbolicky - při vstupu na halu bude přichystána speciální kasička Vojenského fondu Solidarity, otevřené platformy příslušníku bezpečnostních složek spadajících pod ministerstvo obrany. Ostatně tatínek sester Grufíkových je příslušník Armády ČR, který byl v rámci svých povinností na zahraniční misi. I on je tedy válečným veteránem, který také zažil svůj návrat domů…

 
Peníze na vstupné na utkání (20 Kč) budeme vhazovat do připravené kasičky. Start utkání je pak naplánován na půl osmou večerní na TJ Spartak Přerov. V průběhu utkání se můžete těšit na tradiční divácké soutěže anebo třeba moderátora z Kiss rádia Dušana Binka.