Florbal Židenice na Ostrava Cupu 2018

Aktualizováno o výsledky!

Již zítra začíná další ročník juniorského Ostrava Cupu a náš klub na tomto turnaji bude reprezentovat hned několik družstev.
Juniorský Ostrava Cup se letos odehraje v termínu 1.-.3.6.2018 a první zápasy začínají hned zítra ráno. Z Židenic na tunaj vyrazí 5 družstev, konkrétně se jedná o starší žáky Red, starší žáky Blue, starší žákyně, mladší žáky a elévy.

Složení skupin našich družstev:

Elévové - FBS Olomouc, FBC Ostrava a SKS Olimpia Łochów
Mladší žáci - UKS Orlęta Warszawa, FBC Tigers Poruba, FBC Lipník
Starší žákyně - PUKS TRZEBINIA, Florbal Torpedo Havířov, FBS Olomouc
Starší žáci Red - FBC Mohelnice, Paskov Saurians, Florbal Exelsior Havířov
Starší žáci Blue - FbK Kobylisy, FBC Tigers Poruba, Fbc OSSIKO Třinec

Další informace a aktuální výsledky naleznete na webu turnaje.
Všem našim družstvům držíme palce a přejeme na turnaji hodně štěstí.

Výsledky našich družstev

Elévové

skupina:
FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 3:6
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:4
K1 Florbal Židenice - SKS Olimpia Łochów 13:0
play-off:
K1 Florbal Židenice - Florbal Vsetín 7:5
K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 4:2
K1 Florbal Židenice - 1. FBC Karviná 4:5 /semifinále/
FbC Coyotes Jablunkov - K1 Florbal Židenice 7:10 /o 3. místo/

Mladší žáci

skupina:
UKS Orlęta Warszawa - K1 Florbal Židenice 0:19
K1 Florbal Židenice - FBC Tigers Poruba 9:1
K1 Florbal Židenice - FBC Lipník 7:2
play-off:
K1 Florbal Židenice - 1. FBC Karviná 7:2
K1 Florbal Židenice - Fbc Šternberk 2:8

Starší žákyně

skupina:
SZB PUKS TRZEBINIA - K1 Florbal Židenice 0:4
K1 Florbal Židenice - Florbal Torpedo Havířov 3:0
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 0:8
play-off:
K1 Florbal Židenice - FBC Přerov 1:0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 4:2 /semifinále/
1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 5:4 /o 3. místo/

Starší žáci BLUE

skupina:
K1 Florbal Židenice Blue - FbK Kobylisy 0:8
FBC Tigers Poruba - K1 Florbal Židenice Blue 1:2
Fbc OSSIKO Třinec - K1 Florbal Židenice Blue 7:1
play-off:
1. FBC Karviná - K1 Florbal Židenice Blue 3:1

Starší žáci RED

skupina:
K1 Florbal Židenice RED - FBC Mohelnice 6:1
Paskov Saurians - K1 Florbal Židenice RED 6:1
Florbal Exelsior Havířov - K1 Florbal Židenice RED 2:0
play-off:
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří - K1 Florbal Židenice RED 9:1