Florbal Židenice na OpenGame 2018

Ve čtvrtek 21.6.2018 začíná 10.ročník mládežnické části turnaje OpenGame 2018.
Židenice bude na tomto oblíbeném brněnském turnaji reprezentovat 9 družstev, konkrétně přípravka, elévové, mladší žákyně, mladší žáci, dvě družstva starších žáků, dorostenky, juniorky a junioři. Turnaj začíná ve čtvrtek a do pátečního večera proběhnou zápasy v základních skupinách. Od soboty potom následuje ve většině kategorií play-off a v neděli finálové zápasy.

Složení skupin našich družstev:

Přípravka:
Tuřany Orel Telnice, FBŠ Gorily Plzeň, Rubene/KSS, BLACK ANGELS 2009, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers O, FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue, Hornets Brno
Elévové:
Zlín Lions U11, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, BLACK ANGELS 2007, Sokol Bučovice
Mladší žákyně:
FBC HRANICE, Bulldogs Brno, BLACK ANGELS
Mladší žáci:
Technology Florbal MB, PSKC Okříšky, Tsunami Bratislava, IBK TORVIT
Starší žáci Red:
1.FBC Florbal Trenčín, TJ Sokol Královské Vinohrady, 1. SC TEMPISH Vítkovice, FBC HRANICE
Starší žáci Blue:
FC Bučis team, TJ SOKOL GAJARY, FBC Dragons, Florbal Chomutov
Dorostenky:
FbC Aligators Pozořice, Sk Jihlava, BLACK ANGELS, FBC Plzeň
Juniorky:
PSN Tatran Střešovice, 1. SC TEMPISH Vítkovice, FB Factor
Junioři:
JEMOBU, Florbal Torpedo Havířov, BLACK ANGELS, Black Devils

Další informace, fotky a aktuální výsledky naleznete na webu turnaje.
Všem našim družstvům držíme palce a přejeme na turnaji hodně štěstí.

Výsledky našich družstev

Výsledky budou doplňovány v průběhu turnaje.

Přípravka

skupina:
K1 Florbal Židenice - Tuřany Orel Telnice 3:8
K1 Florbal Židenice - FBŠ Gorily Plzeň 2:4
K1 Florbal Židenice - Rubene/KSS 2:3
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 2009 0:3
K1 Florbal Židenice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers O 3:1
K1 Florbal Židenice - FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue 1:0
K1 Florbal Židenice - Hornets Brno 4:5
play-off:
K1 Florbal Židenice - FaBK ATU Košice 2:4

Elévové

skupina:
K1 Florbal Židenice - Zlín Lions U11 1:5
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:4
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 2007 2:2
K1 Florbal Židenice - Sokol Bučovice 5:4
play-off:

K1 Florbal Židenice - FBC Plzeň 6:1
K1 Florbal Židenice - FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue 2:7

Mladší žákyně

skupina:
K1 Florbal Židenice - FBC HRANICE 0:9
K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 2:11
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 4:4
play-off:

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 7:5
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 2:11

Mladší žáci

skupina:
K1 Florbal Židenice - Technology Florbal MB 4:4
K1 Florbal Židenice - PSKC Okříšky 11:0
K1 Florbal Židenice - Tsunami Bratislava 3:5
K1 Florbal Židenice - IBK TORVIT 3:7
play-off:
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice BLACK 5:2
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 2005 2:7

Starší žáci BLUE

skupina:
K1 Florbal Židenice - FC Bučis team 1:0
K1 Florbal Židenice - TJ SOKOL GAJARY 2:5
K1 Florbal Židenice - FBC Dragons 2:6
K1 Florbal Židenice - Florbal Chomutov 3:3
play-off:
K1 Florbal Židenice - Zlín Lions U15 0:8

Starší žáci RED

skupina:
K1 Florbal Židenice - 1.FBC Florbal Trenčín 0:2
K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:1
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:13
K1 Florbal Židenice - FBC HRANICE 0:2
play-off:
K1 Florbal Židenice - Gepardi DDM Helceletka Brno 3:4(n)

Dorostenky

skupina:
K1 Florbal Židenice - FbC Aligators Pozořice 2:3
K1 Florbal Židenice - Sk Jihlava 3:0
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 1:6
K1 Florbal Židenice - FBC Plzeň 1:0
play-off:
K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 0:3

Juniorky

skupina:
K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 1:4
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:2
K1 Florbal Židenice - FB Factor 2:3
nadstavba:

K1 Florbal Židenice - IBK Žížalky 5:0
K1 Florbal Židenice - Black Devils-Girls 4:3
play-off:
K1 Florbal Židenice - Ivanti Tigers JIžní Město 2:5

Junioři

skupina:
K1 Florbal Židenice - JEMOBU 0:2
K1 Florbal Židenice - Florbal Torpedo Havířov 0:8
K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 0:6
K1 Florbal Židenice - Black Devils 0:7
play-off:

K1 Florbal Židenice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:6