​JARNÍ PRÁZDNINY S FLORBALEM 11.–15. 2. 2019

Florbal Židenice přidává do kalendáře klubových akcí další novou položku – Jarní kemp pro děti ve věku 6–16 let, konající se v době školních prázdnin.

Kdy a kde kemp proběhne?

Od pondělí 11. 2. 2019 do pátku 15. 2. 2019 podle počtu zájemců buď na sportovní hale Maloměřice, Obřanská 13, nebo v sokolovně v Bílovicích nad Svitavou (předání a vyzvednutí dětí bude možné na nádraží Brno Židenice nebo přímo v Bílovicích).

Jaký bude harmonogram dne?

Každý den začíná program v 8:30 a končí v 15:30. Dopoledne děti čeká florbalový trénink a blok zaměřený na jiné sporty. Dvakrát v týdnu půjdeme bruslit/hrát hokej. Po obědě je na programu druhý florbalový trénink a další hry a soutěže.

Jak je zajištěné stravování?

V ceně je zahrnutý oběd, svačina a celodenní pitný režim.

Jaké je doporučené vybavení?

Florbalka, obuv do haly, obuv na ven a sportovní oblečení do haly i na ven. Brusle a helma (kdo nemá brusle, je možné jejich zapůjčení: v přihlášce prosím uveďte velikost). Každý účastník bude mít s sebou kartičku pojištěnce.

Jaká je cena kempu a jak probíhá platba?

Cena je 2 000 Kč. Platbu proveďte převodem na účet klubu: 2800880201/2010 do 15. 1. 2019 Variabilní symbol: rok narození dítěte Poznámka pro příjemce: jarní kemp „jméno, příjmení dítěte“

Kdo povede tréninky?

Tréninky povedou hráčky extraligového týmu Židenic Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová a Kamila Pravcová. Dále se dětem bude na kempu věnovat hráč Hattricku Brno hrající 1.ligu mužů Dominik Dvořák.

Jakým způsobem se mohu přihlásit?

Pomocí on-line přihlášky.

Musím být členem Florbal Židenice?

Ne, kemp je otevřen pro všechny děti. Pojištění v ceně účastnického poplatku mají pouze členové Florbal Židenice.

Do kdy je nutné se přihlásit?

Uzávěrka je 15. 1. 2019.

Mám jinou otázku?

Kontaktujte organizátora akce Šárku Starou na e-mailu sarka.stara@florbalzidenice.cz nebo tel.: 608 409 062.

  souhrnné informace k florbalovému kempu o jarních prázdninách